AlyssaIyc's avatar
0
0
 • Popularity: 0 points
 • Activity: 2 points
 • Age: 48
 • Gender: Female
 • Relation: Taken
 • Interested: Guys
 • Joined: 235 days ago
 • Last Login: 235 days ago
 • Profile viewed: 141 times
 • Has watched: 0 videos
 • People have watched AlyssaIyc videos: 0 times
Contact AlyssaIyc
  105 views · 235 days ago

http://i1043.photobucket.com/albums/b435/klubsniperelite/15471165_zpsx2oq04dh.jpgW serii GTA, własnymi bohaterami są miasta, w jakich toczy się akcja. W San Andreas były owe Los Santos, San Fierro a Las Venturas. W GTA V, krąży tylko Los Santos. Ale cóż to za powrót! Przeznaczenie Santos jest duże. Zasięgiem, przypomina ono Liberty City z GTA IV, tudzież urodą zachwyca gdy w życiu wcześniej. Analogia do Dola Angeles jeszcze nigdy nie było tak łudzące. W grze odwiedzimy lotnisko, jakie zauważa LAX jak dwie krople wody, różne dzielnice wydające się być żywcem atrakcyjne z Hollywood tudzież plaże, które dobrze natychmiast wiemy z serialu Nasłoneczniony patrol.
Jak, jakimś kawałkiem, uda Ci się wyrzec się granice miasta, do Twej dyspozycji mają połacie kunsztownych, dziewiczych terenów. Na przykład, na północy miasta znajduję się monumentalny apogeum Mount Chilliad. A choć dotarcie aż do niego zajmuje świń okresu, jest to ekskursja czata zachodu. Sama mapa GTA V jest tak duża, jak Grand Theft Bryka: San Andreas, Red Dead Redemption i GTA IV razem wzięte. Z dwiema wsiami, jeziorami, górami oraz odmiennymi typami krajobrazów, jakie pozostawimy Wam gry do pobrania wyjawienia, świat GTA V imponuje zróżnicowaniem i pięknem.
Grywalność
W kwestii grywalności, GTA V bez ogródek góruje ponad odmiennymi tytułami. Trzej głowni bohaterowie sprawiają, że spotkanie jest poparta. Bardzo podoba nam się to, iż w niektórych misjach wcielamy się ale wręcz w 1-ego z bohaterów, a w innych, zadania osiągamy całkowitą trójką.
minecraft pobierz: Story Mode uznałem atoli za odmienną kilka kaloszy i… powinno się było. Bo uciecha wnosi gry do pobrania otoczenia przygodówek od momentu Telltale powiew świeżego powietrza, przynajmniej pod paroma względami. Choć nie jest bez niedyspozycyj.
Drętwy jak kloc
Za mną nie wcześniej główny odcinek, jakkolwiek to, co zauważałem w The Order of the Stone wcale dobrze rokuje na czas przyszły. Kierowniczą postacią w wojnie jest Jesse, jaki co do jednego z kohortą przyjaciół ni stąd ni zowąd przybywa w samym główny punkt tragicznych wydarzeń, które wstrząsneły światem Minecrafta. Fabuła nie istnieje jakoś specjalnie nowiuteńka i po zaliczeniu głównego odcinka o tyle o ile wiadomo, o co będzie chodziło w kolejnych. Im skromniej powiem, tym lepiej, jakkolwiek ogółem strużecie się, że historia nie godzi w tychże, jacy nie istnieją do końca zasłużeni spośród tematem pierwowzoru.